Sunday 20th of May 2012

Życie bez spamu - gmail jako antyspamiacz.

Oto szybki oraz wygodny sposób walki ze spamem:

Nasze wybrane ukochane konto pocztowe podpinamy pod gmaila. Dzięki temu całkiem sprytne filtry antyspamowe gmaila oczyszczają nam pocztę (trzeba tu uważać aby nie robiły tego zbyt skutecznie - czasami się tak zdarza). Jeśli chcemy to można konto gmail tak ustawić aby wysyłało maile z naszej właściwej skrzynki. W ten sposób z zewnątrz nic nie będzie wskazywało na to że używamy jakiegoś innego konta. 

 

Większość potrzebnych do tego ustawień znajdziemy w zakładce ustawienia w gmailu.

Wadami takiego rozwiązania będzie pewne opóźnienie w odbieraniu maili i konieczność sprawdzania maili w gmailu (i ewentualna konfiguracja gmaila w naszym programie pocztowym zamiast naszego normalnego konta lub obok niego).
Podobne artykuły:
Wideo przewodnik o tym jak zapisać pliki lub dokumenty powstałe w wyniku pracy za pomocą remote app w sieci vpn lub bez niej w środowisku windows serwer 2008 na dysku lokalnym.{youtube}_D7tgymSxL8{/youtube}
Problem z otwarciem dokumentu docx? Nie możesz otworzyć pliku przesłanego ci przez maila? Nie możesz otworzyć worda?
Kupiłeś laptopa lub notebooka i chcesz aby jego bateria posłużyła Ci jak najdłużej? Oto kilka porad które pozwolą Ci dłużej cieszyć się jego bezprzewodowymi możliwościami: 
 Monitor razi Twoje oczy? Wydaje Ci siÄ™ czasami że monitor ustawiony jest za jasno? ChciaÅ‚byÅ› aby monitor dostosowywaÅ‚ siÄ™ do jasnoÅ›ci Twojego otoczenia? Jest na to prosty sposób. Program f.lux dopasowuje  poziom jasnoÅ›ci do poziomu jasnoÅ
 

Jak możemy pomóc?

LubiÄ™ to


Masz problem? Zapytaj nas: Skype - grzegorz.sobotka Mój stan GG - 21002801

© 2010 Grandkom | ObsÅ‚uga informatyczna | Kontakt: grandkom@grandkom.pl