Informatyk Mac

Informatyk Mac – nasza pomoc.

Zajmujemy się pomocą informatyczną dla komputerów Mac. Pracujemy z komputerami firmy Apple lub z innymi produktami tej firmy. Naprawiamy komputery MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac Pro, Mac mini. Przyśpieszamy działanie wolno pracujących Mac. Rozbudowujemy komputery Mac jeśli przyśpieszenie Maca to za mało. Naprawiamy niewłaściwie pracujące programy. Rozwiązujemy problem programów nie działających na Mac OS X. Instalujemy Windows na Mac lub tylko doinstalowujemy sterowniki do Windows wcześniej zainstalowanego na Mac. Dbamy o właściwe zabezpieczenie danych znajdujących się na Mac. Odzyskujemy dane utracone na Mac (utracone zdjęcia, dokumenty, maile). Konfigurujemy urządzenia współpracujące z Mac np. iPhone, iPad, drukarki, skanery, routery itd.

Informatyk Mac – przykładowe usługi.

Szukasz informatyka do swojego Macka?
Oto wybrane usługi naszej firmy:

1. Konfiguracja komputera typu Mac z urządzeniami zewnętrznymi: telewizor, apple tv, iPhone, iPod, iPad, drukarki, skanery itp.

2. Rozwiązywanie problemów z działaniem maca.

3. Instalacja programów z Windows na macu.

4. Konfiguracja podstawowych programów na macku: poczta, przeglądarki, itunes.

5. Konfiguracja programów specjalistycznych na mac (photoshop, corel itd).

6. Przyśpieszanie działania programów na mac.

Przykładową usługą jest również konfiguracja PUESC Certyfikat Mac

Informatyk Mac – Warszawa i okolice lub zdalnie w dowolnym miejscu.

Usługi informatyczne związane z komputerami mac świadczymy na terenie taki miast jak:
Warszawa, Legionowo, Pruszków, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Marki, Sulejówek, Józefów, Kobyłka, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Łomianki, Milanówek, Grójec, Węgrów, Błonie, Góra Kalwaria.

Często pomoc możemy świadczyć za pośrednictwem zdalnego dostępu do komputera. W takim przypadku nie jest ważne gdzie znajduje się nasz klient. Jeśli nie są Państwo z Warszawy i okolic to sugerujemy kontakt z nami i opisanie swojego problemu. Będą Państwo zaskoczeni jak wiele można zrobić zdalnie.

Informatyk Mac – Kontakt do pomocy:

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: 603377273

Email: g.sobotka@grandkom.pl

Nasze konto Facebook. Można na nim znaleźć między innymi informacje o tym jak używać Mac.

Można skorzystać również z naszego chatu online. Chat dostępny jest w prawym dolnym rogu. Sugerujemy pozostawić do siebie kontakt jeśli akurat nie jesteśmy dostępni.