Instrukcja obsługi Mac OS x

15 października 2018 Mac, Opieka, programy, Szkolenia 0 Comments

Producencka instrukcja obsługi Mac OS x jest niewątpliwie cennym wsparciem. Lecz mogą wynkąć pewne trudności w postaci odnalezienia w nowym systemie właściwych elementów, skrótów i prostowanie popełnionych nieświadomie błędów. Samodzielna nauka obsługi Maca zajmie więcej czasu i nerwów, choćby z powodu konieczności czytania tekstu i odnoszenia informacji do zawartości systemu. Podobnie będzie z tutorialami. Dlatego w początkach z OSx przychodzimy Państwu my z pomocą. Mac POMOCĄ. I zapraszamy na szkolenia.

Instrukcja obsługi Mac OS x – zakres szkoleniaInstrukcja obsługi Mac OS x

Oczywiście nasze kursy, Mac konsultacje o oraz serwis Mac i Apple nie kolidują z zaleceniami jakie zawiera instrukcja obsługi Mac OS x. Szkolenia uzupełniają zawartą w niej elementarną wiedzę. Początkujących użytkowników uczymy podstaw obsługi Mac OS x. Wyjaśniamy też zawiłości jakie ma instrukcja obsługi Mac OS x. Nasze kursy pomogą unikać błędów podczas nauki i powtarzania ich w przyszłości.
Dla naszych pracowników, pasjonatów Apple, instrukcja obsługi Mac OS x nie ma tajemnic. Nasi konsultanci przygotują dla Państwa indywidualnie dobrany program szkolenia, dopasowany do Państwa wymagań i umiejętności. Ustalą najdogodniejszy termin i rozkład godzinowy oraz dobiorą instruktora. Instruktorzy wytłumaczą to, czego nie wyjaśnia instrukcja i nauczą wielu przydatnych umiejętności, których nie nauczy Państwa sama instrukcja obsługi Mac OS x.

Korzystając z doświadczenia w użytkowaniu urządzeń Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia nawet osobom o zaawansowanym poziomie. W takim przypadku możemy ukierunkować szkolenie na przyśpieszenie pracy, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych i ich synchronizacji.

Instrukcja obsługi Mac OS x – CZĘŚCI SZKOLENIA

I – zapoznajemy kursantów z Mac OS, jakie informacje zawiera instrukcja obsługi Mac OS x i opowiadamy o wykorzystaniu Maca i innych urządzeń Apple, podstawowej budowie i funkcjach systemu.
II – to zastosowania specyficzne dla kursantów. Praktyczne ćwiczenia i dostosowywanie Mac do użytkownika.


Oferujemy pomoc techniczną na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.
Oferujemy konsultacje, warsztaty, kursy. Opiekę informatyczną doraźną
i na podstawie stałej umowy informatycznej.

KONTAKT 
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook – kontakt i wiele informacji, jak przyśpieszyć działanie Państwa komputerów.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.