Instrukcja obsługi MacBook Pro 15

20 stycznia 2019 Mac, Szkolenia 0 Comments

MacBook Pro 15 to maszyna o ciekawym doborze parametrów. Od jakości dźwięku i obrazu, przez stabilność systemu, po umilające i usprawniające pracę ciekawostki takie jak podświetlana klawiatura. W tej serii Maców standardowo instalowany jest system operacyjny Mac w wersji Mojave, który istotnie różni się od Windowsa, Linuxa i innych popularnych systemów. Tak samo standardowo do maszyn Mac dołączana jest producencka Instrukcja obsługi MacBook Pro 15.

Producencka instrukcja obsługi Mac OS jest niewątpliwie cennym wsparciem. Lecz mogą wyniknąć pewne trudności w postaci odnalezienia w nowym systemie właściwych elementów, skrótów i prostowanie popełnionych nieświadomie błędów. Samodzielna nauka obsługi Maca zajmie więcej czasu i nerwów, choćby z powodu konieczności czytania tekstu i odnoszenia informacji do zawartości systemu. Podobnie będzie z poradnikami. Dlatego w początkach z OSx przychodzimy z Mac POMOCĄ. I zapraszamy na szkolenia.

Instrukcja obsługi MacBook Pro 15, a zakres naszego szkolenia.

Oczywiście nasze kursy, Mac konsultacje o oraz serwis Mac i Apple nie kolidują z zaleceniami jakie zawiera instrukcja obsługi Mac OS x. Szkolenia uzupełniają zawartą w niej elementarną wiedzę. Początkujących najpierw uczymy podstaw obsługi MacBook Pro. Wyjaśniamy też zawiłości jakie ma instrukcja obsługi Mac OS x. Nasze kursy pomogą unikać błędów podczas nauki i powtarzania ich w przyszłości.
Nasi konsultanci przygotują dla Państwa indywidualnie dobrany program szkolenia, dopasowany do wymagań i umiejętności. Ustalą najdogodniejszy termin i rozkład godzinowy oraz dobiorą instruktora. Instruktorzy wytłumaczą to, czego nie wyjaśnia instrukcja i nauczą wielu przydatnych umiejętności, których nie zawiera instrukcja obsługi MacBook Pro 15

.Korzystając z doświadczenia w użytkowaniu urządzeń Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia nawet osobom o zaawansowanym poziomie. W takim przypadku możemy ukierunkować szkolenie na przyśpieszenie pracy, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych i ich synchronizacji.


Oferujemy konsultacje, warsztaty, kursy,
jak również piekę informatyczną doraźną
i na podstawie stałej umowy informatycznej.

Zapraszamy na pozostałe kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel.


KONTAKT I ZAPISY
Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook