Jak wrzucić muzykę na iphona lub ipada.

17 kwietnia 2012 iPad, iphone, Porady Informatyczne

Jak wrzucić muzykę na iphona lub ipada.

Aby wrzucić muzykę do naszego iPhona lub iPada należy go podłączyć z naszym komputerem, po chwili powinien uruchomić się nasz iTunes, jeśli tak się nie stanie należy go uruchomić ręcznie. Jeśli nie mamy go zainstalowanego możemy go pobrać z : http://www.apple.com/pl/itunes/download/

Przygotowaliśmy krótki film o tym jak to zrobić:

Przygotowaliśmy filmik pokazujący cały proces w skrócie:

{youtube}Kewo2kgxbvM{/youtube}

Kiedy mamy już zainstalowany i uruchomiony program musimy stworzyć bibliotekę którą będzie synchronizować z naszym urządzeniem. Z menu plik wybieramy opcję „nowa lista” i wpisujemy jej nazwe, na przykład: Biblioteka 1. Tak jak pokazano na zdjęciu poniżej ( krok 1)

Jak wrzucić muzykę na iphona. Krok 2.

Po stworzeniu jej w naszym programi powinna być widoczna w liscie ( krok 2).

Nauka obsługi iPad'a i Mac'a

 

Teraz musimy dodać utwory które nas interesują do naszej kolekcji muzycznej w itunes. Za pomocą menu plik wybieramy „Dodaj do biblioteki …” . Następnie wskazujemy katalog i wybieramy które utwory chcemy dodać do naszej muzyki.

Potrzebujesz więcej pomocy?

Możesz polubić nas na Facebooku i tam zadać nam więcej pytań.

Nasze konto Facebook. Można na nim znaleźć między innymi informacje o tym jak używać Mac.

Można skorzystać również z naszego chatu online. Chat dostępny jest w prawym dolnym rogu. Sugerujemy pozostawić do siebie kontakt jeśli akurat nie jesteśmy dostępni.

Polecamy również stronę. www.kursy-photoshop.pl – dla wszystkich chcących nauczyć się obsługi tego fantastycznego programu.