Kurs obsługi Apple

Nasz kurs obsługi Apple stworzyliśmy z myślą o nowych i o doświadczonych użytkownikach Mac. Nauka obsługi Maca to dla wielu nowych użytkowników pierwszy krok związany z opanowaniem nowego komputera. Jeśli nie posiadasz kogoś, kto wyjaśni o co chodzi w Twoim nowym komputerze to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kurs obsługi Apple – sprzęt, forma i zakres szkoleń, lokalizacja.

Prowadzimy szkolenia z obsługi wszystkich rodzajów komputerów Apple. Szkolimy z obsługi MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac mini. Szkolenia możemy przeprowadzić na naszym sprzęcie choć zalecamy korzystanie z własnego Maca w czasie szkolenia. Pozwala to lepiej poznać własny sprzęt i jeszcze w czasie szkolenia dostosować jego ustawienia do własnych potrzeb. Dodatkowo w czasie szkolenia możemy pomóc skonfigurować właściwie urządzenie współpracujące z Mac – iPhone, iPad, drukarki, dyski sieciowe (Np. Time Capsule). Urządzenia te mogą bardzo ułatwić pracę jeśli zostaną właściwie skonfigurowane.

Kursy obsługi Apple przeprowadzamy formie warsztatów pokazujących działanie komputerów Apple w praktyce. Staramy się aby były to spotkania indywidualne lub w małych grupach. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzać bardzo szybkie kursy, dopasowując je jednocześnie do potrzeb osoby szkolonej.Kurs obsługi Apple

W czasie kursu pokażemy podstawy obsługi urządzeń Apple. Zaczynamy od najważniejszych elementów systemowych i technicznych, np. dock, biurko czy finder. W dalszej części kursu omawiamy mniej oczywiste elementy systemu. W ostatniej części szkolenia pokazujemy elementy systemu operacyjnego Mac subiektywnie istotne dla użytkownika. W przypadku każdego użytkownika są to inne elementy dlatego często ten element szkolenia wygląda inaczej dla różnych klientów.

Prowadzimy kursy obsługi Aplle w różnych wariantach:

– dla grup, dla osób indywidualnych, online;
– na poziomie podstawowym i zaawansowanym, oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb;
– w naszej siedzibie, w siedzibie klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji, np. sali konferencyjnej lub szkolnej’
– w Warszawie i innych dużych miastach Polski, np. Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu itp.


Oferujemy Mac pomoc techniczną na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

KONTAKT 
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook – kontakt i wiele informacji, jak przyśpieszyć działanie Państwa komputerów.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.