Kurs obsługi Maca

Kurs obsługi Maca przeznaczony jest dla użytkowników Mac na każdym poziomie zaawansowania. Nauka obsługi Maca to dla wielu nowych użytkowników problem ogólny z rozpoczęciem pracy. Również doświadczony użytkownik nie raz napotyka trudności. Dlatego zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach.

Zapraszamy na kurs obsługi Maca… i nie tylko.

Nasze kursy prowadzimy ucząc obsługi Mac i innych urządzeń Apple, obsługi programów i urządzeń.Kurs obsługi Maca

Pokazujemy jak wygodnie korzystać z innych urządzeń firmy z Cupertino. Jeśli użytkownik posiada iPada możemy pokazać jak wykorzystać go jako dodatkowy monitor, odbierać SMSy i połączenia na Mac lub zsynchronizować pozostałe urządzenia, np. Apple Watch. Wszystkie urządzenia Apple współpracują z nowymi wersjami iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air czy Mac mini.
Początkującym użytkownikom oferujemy naukę krok po kroku i wiele przydatnych informacji i ćwiczeń. Wdrożymy w środowisko Mac w sposób ciekawy, zrozumiały i przyjazny.
Dla zaawansowanych użytkowników proponujemy ugruntowanie wiedzy o funkcjach podstawowych. Następnie przedstawienie funkcji zaawansowanych, jak np. podstawy automatyzacji pracy, dbałość o bezpieczeństwo danych, skróty klawiaturowe, zasady przyśpieszyć i lepiej zorganizować codzienną pracę wykonywaną przez osoby szkolone i sprawić, aby była łatwiejsza i efektywniejsza.

Aby najlepiej dostosować kurs, ustalamy potrzeby, umiejętności i już posiadaną wiedzę oraz precyzujemy oczekiwania kursanta na rozmowie.

JAK, GDZIE i KIEDY – kurs obsługi Maca

  • Szkolimy w Warszawie w naszej siedzibie, lub w siedzibach klientów. Możemy przeprowadzić szkolenie w prywatnym domu kursanta lub online w praktycznie każdych warunkach. Kursy przeprowadzamy w stolicy oraz innych dużych miastach Polski, takich jak Kraków, Wrocław, Radom, czy Łódź, oraz mniejszych jak Rawa Mazowiecka. Możliwe jest przeprowadzenie szkolenia we wcześniej ustalonej lokalizacji, np. sali konferencyjnej.
  • Szkolimy doraźnie, jednorazowo, lub w dłuższych cyklach, np po 32 h, rozłożonych na kilka dni. Kursy przeprowadzamy też popołudniami i weekendowo.
  • Zajęcia organizowane są dla różnej liczebności grup, oraz dla kursantów indywidualnych.
  • Zależnie od powyższych uwarunkowań korzystamy z pełnych programó szkoleń lub koncentrujemy się na konkretnych kwestiach do rozwiązania.

Oferujemy pomoc techniczną na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.
Oferujemy konsultacje, warsztaty, kursy. Opiekę informatyczną doraźną
i na podstawie stałej umowy informatycznej.

KONTAKT 
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook – kontakt i wiele informacji, jak przyśpieszyć działanie Twoich Maców i pozostałych urządzeń.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.