Mac OS VPN

Komputery osobiste Macintosh – tak samo jak inne PC- można w razie potrzeby połączyć za pomocą ustanowienia łącza VPN. Trzeb pamiętać, że popularne Mac’i pracują standardowo na systemie operacyjnym Mac OSx. Podobnie jak inne urządzenia Apple. Połączenie Mac’ów w firmie, lub domu, czy awaryjne nawiązanie połączenia zdalnego z Mac – to najczęstsze wykorzystanie połączenia Mac OS VPN. Jednak z powodu innego Jeśli potrzebujecie Państwo konfiguracji takiego połączenia, konsultacji jak do używać i ustanawiać (również online) lub doszkolenia Państwa informatyków, albo uczniów – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Mac OS VPN – po co i do czego?

Jest to połączenie bezpośrednie między komputerami, służące do przesyłu danych, lub ustanowienia zdalnej kontroli nad urządzeniem. Aby łącze Mac OS VPN sprawnie działało powinno być stabilne i prawidłowo skonfigurowane. Jego ustanowienie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Każdy użytkownik w pewnym momencie stanie przed koniecznością stworzenia takiego połączenia lub odebrania go. Jak należy je obsługiwać? Połączenie Mac OS VPN ustanawiane jest z reguły w sytuacjach kryzysowych, kiedy raczej nie będzie czasu ani możliwości uczyć się na bieżąco. Natomiast informatyk nie obejdzie się bez takiej wiedzy. Konieczna jest znajomość konfiguracji i ustanawiania połączeń Mac OS VPN na systemie Mac OS. 

Dlatego polecamy nasze kursy i konsultacje. Również online.  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i porad oraz serwisowaniu pogwarancyjnym urządzeń Apple, a nasi pracowni są rzetelni, życzliwi i punktualni. Posługują się urządzeniami Apple prywatnie, więc doskonale wiedzą jakich niespodzianek można spodziewać się przy ustanawianiu połączenia Mac OS VPN. Oferujemy pomoc doraźną, jak również stałą opiekę informatyczną.

             Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

KONTAKT 
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook