Mac szkolenia online

Natłok zajęć, wiele zadań, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych umiejętności, a czasu zbyt mało. Każdy dojazd na zajęcia, kurs, szkolenie to kolejne cenne minuty i godziny spędzone w drodze. Dlatego proponujemy Państwu sprawdzone rozwiązanie: Mac szkolenia online. Nasz kurs obsługi Mac przewidziany jest dla osób ceniących sobie czas i wygodę. Jest to optymalne wyjście dla pracowników, którzy nie mogą sobie pozwolić na wyjście z biura, lub szefów chcących podnieść kompetencje w zaciszu gabinetu prezesa. Proponujemy Mac szkolenia online również Seniorom. Dla nich mamy przewidzianą specjalną ofertę kurs Mac dla Seniora oraz Apple dla początkujących. Nauka obsługi Maca to dla wielu nowych użytkowników pierwszy krok związany z opanowaniem nowego komputera. Jeśli nie macie Państwo kogoś, kto wyjaśni o co chodzi w nowym komputerze, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Mac szkolenia online – podstawowe informacje

Prowadzimy szkolenia z obsługi między innymi MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac i Mac mini. Mac szkolenia online prowadzimy współdzieląc pulpit z kursantem. Zalecamy korzystanie z własnego Maca w trakcie Mac szkolenia online. Pozwala to lepiej poznać własny sprzęt i już podczas Mac szkolenia online dostosować ustawienia do Państwa indywidualnych wymagań. Dodatkowo w czasie Mac szkolenia online pomożemy skonfigurować urządzenia współpracujące z Maciem, np. iPhone, iPad, AppleWatch, drukarki i dyski.mac szkolenia online

  • Początkującym użytkownikom oferujemy naukę krok po kroku i wiele przydatnych informacji i użytecznych ćwiczeń. Wdrożymy w środowisko Mac w sposób ciekawy, zrozumiały i przyjazny.
  • Dla zaawansowanych użytkowników proponujemy ugruntowanie wiedzy o funkcjach podstawowych. Następnie przedstawienie funkcji zaawansowanych, jak automatyzacja pracy, bezpieczeństwo danych, skróty, organizacja pracy.

 

Aby dostosować szkolenie najpierw ustalamy wymagania, umiejętności i aktualną wiedzę kursanta na rozmowie.

  • Szkolimy doraźnie, lub w programach kilkudniowych. Również popołudniami i weekendowo.
  • Zajęcia organizowane są dla kilkuosobowych grup i indywidualnie.
  • Program Mac szkolenia online obejmuje pełne programy lub konkretne zagadnienia interesujące kursantów.

Oferujemy pomoc techniczną na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online,
kursy, opiekę informatyczną doraźną i stałą.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

KONTAKT 
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook –  http://www.facebook.com/uslugi.informatyczne