Mac szkolenie

15 października 2014 Mac, Szkolenia 0 Comments

Mac szkolenie.

Mac szkolenie to usługa pomagająca opanować system operacyjny Mac OS X.  Dzięki temu szkoleniu można poznać ten nowy dla wielu osób system. W czasie takiego szkolenia odpowiadamy na wszelkie pytania. Nie ma pytań nie odpowiednich lub głupich. Dzięki naszemu szkoleniu dowiedzą się Państwo takich frapujących rzeczy jak na przykład tego gdzie jest prawy przycisk myszy na tej nowej białej myszce dołączonej do Państwa nowego komputera. Mamy duże doświadczenie z nowymi użytkownikami komputerów Apple dlatego wiemy jak stresujące może być nowe poznawanie komputera. Niezależnie od tego czy jest to Państwa pierwszy kontakt z komputerem czy przesiadają się Państwo z Windowsa na Mac OS X postaramy się w tym pomóc.

Mac szkolenie – miejsce.

Nasze szkolenia przeprowadzamy u nas lub u klienta. Jeśli posiadają państwo inne urządzenia firmy apple (apple tv, iPhone, iPad) to sugerujemy przeprowadzenie takiego szkolenia u Państwa. W ten sposób możliwa będzie konfiguracja tego sprzętu przy okazji takiego szkolenia. W przypadku takiego szkolenia jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce. W przypadku szkolenia u nas zapraszamy do naszego biura na ulicę Puławską 28 lokal 48 (wejście od ulicy Madalińskiego).

Mac szkolenie – sprzęt.

Uczymy obsługi wszystkich komputerów apple: iMac, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini. W razie potrzeby odpowiadamy na pytania związane z innym sprzętem apple: iPhone, iPad, apple tv.

Mac szkolenie – termin.

Termin takiego szkolenia jest umawiany tak aby pasował do Państwa. W razie potrzeby jesteśmy w stanie szkolić również w soboty.

Mac szkolenie

Mac szkolenie – program.

Program szkolenia najczęściej obejmuje podstawy obsługi komputerów Mac. We wskazanych przypadkach może to również być szkolenie z wybranych funkcji komputera Mac. W wyjątkowych sytuacjach przeprowadzamy szkolenia z wybranych programów lub zagadnień.

Mac szkolenie – forma.

Szkolenia najczęściej przyjmują formę indywidualnych spotkań. Staramy się aby sesje trwały około 3-4 godzin. W takim czasie można zaprezentować dużą ilość wiedzy i nadal utrzymać wysoką koncentrację użytkownika. Po takim spotkaniu proponujemy kilkudniową przerwę na samodzielne sprawdzenie nowej wiedzy. Po takiej przerwie następne szkolenie zaczynamy od odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące poprzedniego materiału lub na rozwiązanie problemów na jakie natknął się użytkownik.

Mac szkolenie – kontakt.

Jeśli są Państwo zainteresowani takim szkoleniem lub mają Państwo jakieś pytania z nim związane to prosimy o kontakt:

Grzegorz Sobótka

tel. 603377273

g.sobotka@grandkom.pl