Macbook Air dla początkujących

3 grudnia 2018 Mac, Szkolenia 0 Comments

Jeśli jesteś już szczęśliwym właścicielem komputera osobistego Macbook Air… żeby tę szczęśliwość utrzymać należałoby nauczyć się go obsługiwać. Dlatego zapraszamy na nasze kursy Macbook Air dla początkujących, gdzie dokonamy tego wspólnie. Efektownie i efektywnie! Zachęcamy wszystkich początkujących użytkowników, bez względu na poziom ich szczęśliwości. A jeśli trawi Państwa frustracja spowodowana pierwszymi krokami z Macbook Air to tym szerzej otwarte są dla Was drzwi naszych sal szkoleniowych! A wiemy doskonale, jak mogą wyglądać samodzielne początki z Macbookiem. Kursy pozwolą Państwu w pełni zrozumieć i wykorzystać funkcje autorskiego systemu Apple. Szkoleniowcy mają bogate doświadczenie i sami są pasjonatami sprzętu Apple. Do tego mają dużo życzliwości, cierpliwości i poczucia humoru. Zapraszamy również szanownych seniorów na specjalne kursy Mac dla seniora.

Kursy Macbook Air dla początkujących – podstawowe informacje

Mac dla początkujących to szkolenia z podstawy obsługi systemu Mac OS. Mogą też obejmować podstawowe programy biurowe i użytkowe. Program szkolenia jest indywidualnie dobierany na podstawie wcześniejszej rozmowy z kursantem.
Szkolenia Macbook Air dla początkujących prowadzimy w ursynowskim biurze lub u klientów. Szkolimy zarówno w Warszawie jak i w innych dużych miastach, np. Kraków, Łódź, Wrocław, Radom. Kursy przeprowadzamy również online przy współdzieleniu pulpitu z kursantem oraz szkolenia korporacyjne i dla instytucji Państwowych, w formie wykładów z prezentacjami, dla grup kilkudziesięciu osób, realizowane u klienta.
Szkolimy w dogodnych terminach, również popołudniami i w weekendy. Sesje szkolenia na ogół trwają 3-4 godziny. Czas możemy dopasować do potrzeb odbiorcy.
Kursy przeprowadzamy z reguły na sprzęcie, który należy do klienta. W wyjątkowych przypadkach zapewniamy komputery szkoleniowe. Jesteśmy również w stanie skonfigurować nowo zakupiony sprzęt. Podłączyć drukarki, skanery, skonfigurować sieci przewodowe i wi-fi. Po skonfigurowani sprzętu możemy przeprowadzić krótkie szkoleniu z jego użytkowania.

 

Kursy całościowe z urządzeń Apple i systemu MacPoczątki z Macbookiem

                Początki z MacbookiemPoczątki z Macbookiem – Kursy z konkretnych modeli:


Polecamy Pańśtwu też pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel.

KONTAKT
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook