Obsługa Macbooka Pro

Firma Apple wypuściła na rynek kilka modeli komputerów osobistych. Między innymi Macbook Pro, jako jedną z młodszych wersji kultowego MacBooka. To nie tylko charakterystyczna stylistyka, ale też znakomite możliwości pracy i dostosowania do indywidualnego użytkownika. Warto zatem poświęcić trochę czasu i chęci, aby obsługa Makbooka Pro nie powodowała problemów. System Mac OS jest wydajny, ale wymaga poznania jak wygląda prawidłowa obsługa Macbooka Pro. Wynika to z dość istotnych różnic między system Mac, a Windows, Linux czy innymi popularnymi OS. Żeby płynnie korzystać z aplikacji i funkcji MacBooka Pro przydatna jest nie tylko producencka instrukcja obsługi Mac OSx, ale i specjalista, który sprawnie poprowadzi nowego użytkownika przez początki z Mac OS.

Jak wygląda obsługa Macbooka Pro? My wiemy. I Państwo mogą dowiedzieć się tego od nas.

Obsługa Macbooka Pro cechuje się stabilnością systemu, niezawodnością pracy i bezpieczeństwem danych. Liczba wezwań pomocy technicznej do Mac’ów jest kilkakrotnie mniejsza od wezwań do „Windowsów”. Dlatego polecamy Państwa uwadze nasze kursy „obsługa Macbook Pro”. Ten wydatek przekłada się w dłuższej perspektywie na spore oszczędności.

Forma Mac szkoleniaObsługa Macbooka Pro

  • Szkolimy w naszej siedzibie, u klientów lub w uzgodnionych lokalizacjach.
  • Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy, a nawet popołudniami i wieczorami.
  • Szkolimy małe grupy i indywidualnie. Wykłady prowadzimy dla dużych grup.
  • 2 POZIOMY:
    PODSTAWOWY – Standardowe szkolenie dla nowego użytkownika to 16h. Wychodzimy z założenia, że użytkownik miał wcześniej kontakt z systemem Windows. Jeśli nie, to dobieramy odpowiednio rozszerzony program kursu. Uczymy podstawowego korzystania z systemu i wydajnej pracy, konfiguracji systemu i podłączenia urządzeń peryferyjnych.
    ZAAWANSOWANY – Koncentrujemy się na bardziej zaawansowanych różnicach między systemami, uczymy tricków Mac, optymalizacji pracy i automatyzacji zadań. Program szkolenia przystosowany jest do rodzaju pracy kursanta oraz problemów, z którymi się mierzą najczęściej.
  • Szkolimy w Warszawie i największych miastach Polski.

Polecamy nasz program „Mac Akademia” – komplet szkoleń i warsztatów dedykowany zarówno dla małych firm prywatnych, korporacji, instytucji państwowych, szkół jak również klientów indywidualnych.


Oferujemy też serwis Apple,
pomoc techniczną i opiekę informatyczną dla firm.

KONTAKT 
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.