Pierwszy Apple

Apple produkuje urządzenia użytkowe różnego rodzaju, przeznaczenia i gabarytu. Od iPhone’a do pracy i rozrywki, przez iPada do kreatywnego rozwoju, po Macbooka Pro do wydajnej pracy i AppleWatch do komunikacji i wygody zarządzania. Każde urządzenie spełnia wiele funkcji i wszystkie ze sobą współpracują, jak również z urządzeniami innych marek. To wygoda i wydajność. Przyjemność i praktyczność mobilności. Ale które urządzenia wybrać jako nasz pierwszy Apple i jaki model? A jeśli trzeba wybrać tylko jedno? A przede wszystkim jak używać Mac OS?

Pierwsze kroki z Macbook Air czy każdym innym urządzeniem Apple, to konfiguracja i dostosowanie do własnych potrzeb, poznanie podstawowych funkcji i zyskanie elementarnej płynności korzystania. Należy podłączyć urządzenia i przenieść lub zsynchronizować dane. Samodzielna konfiguracja nieznanych urządzeń z istotnie innym systemem operacyjnym niż znany Windows może być istotnym problemem, który z łatwością rozwiążą nasi szkoleniowcy, oszczędzając Państwa czas i nerwy.

Pierwszy Apple – co proponujemy?

Oferujemy Państwu Pierwszy Applekursy dla nowych użytkowników urządzeń Apple, np.:

Skonfigurujemy urządzenia, nauczymy jak usprawnić pracę. Po kursie służymy Państwu konsultacjami, pomocą techniczną i opieką informatyczną. Nauka obsługi Maca dla nowych użytkowników nie ma dla nas tajemnic!

Prowadzimy szkolenia Apple w różnych wariantach:

– dla grup, dla osób indywidualnych, online;
– na poziomie podstawowym i zaawansowanym, oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb;
– w naszej siedzibie, w siedzibie klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji, np. sali konferencyjnej lub szkolnej.
– w Warszawie i innych dużych miastach Polski, np. Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu itp.

Zapraszamy na pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.


Oferujemy pomoc techniczną na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

KONTAKT 
Grzegorz Sobótka – 603377273

g.sobotka@grandkom.pl
Facebook