Pierwszy komputer Apple

Nie, nie. Nie będziemy Państwu robić wykładu z niewątpliwie ciekawej historii marki Apple. Choć… na Państwa życzenie możemy od tego zacząć kurs. Nasi szkoleniowcy, a nawet serwisanci, jako pasjonaci urządzeń tej marki mają spora wiedzę na jej temat. Apple produkuje urządzenia użytkowe różnego rodzaju, w tym komputery osobiste. Macbooki, Macbooki Pro, Air, iMac i inne.  Do wydajnej pracy, rozwijania hobby i dobrej rozrywki. Każde urządzenie spełnia wiele funkcji i wszystkie ze sobą współpracują, jak również z urządzeniami innych marek, np. drukarkami HP. Komputery Apple są intuicyjne, choć ich system operacyjny istotnie różni się od powszechnienie znanego Windows OS. Ale który model wybrać na pierwszy komputer Apple? Z jakimi parametrami? A przede wszystkim jak używać Mac OS? Przecież nie każdy musi umieć posługiwać się komputerem zanim go kupi. Dlatego jesteśmy my! Dla Państwa. Z gotowymi odpowiedziami.

Pierwsze kroki z popularnym Macbook Air i każdym innym modelem na pierwszy komputer Apple, to dostosowanie go do własnych potrzeb, opanowanie podstawowych funkcji i elementarnej płynności działania. Jak również przeniesienie lub zsynchronizowanie danych. I tu pojawia się problem dla nowego użytkownika. Samodzielna konfiguracja nieznanych urządzeń może być sporym problemem. Z łatwością rozwiążą to nasi szkoleniowcy, oszczędzając Państwa czas i nerwy.

Jak pomagamy Państwu oswoić pierwszy komputer Apple?

Oferujemy:
                         kursy całościowe z urządzeń Apple i systemu MacPierwszy komputer Apple

Szkolenia Apple Warszawa i na terenie całej Polski prowadzimy również online.

Skonfigurujemy urządzenia, nauczymy jak usprawnić pracę. Po kursie służymy Państwu konsultacjami, pomocą techniczną i opieką informatycznąNauka obsługi Maca dla nowych użytkowników nie ma dla nas tajemnic!

Prowadzimy szkolenia Apple w różnych wariantach:

– dla grup, dla osób indywidualnych, online;
– na poziomie podstawowym i zaawansowanym, oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb;
– w naszej siedzibie, w siedzibie klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji, np. sali konferencyjnej lub szkolnej.
– w Warszawie i innych dużych miastach Polski, np. Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu itp.

Zapraszamy na pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.


Oferujemy pomoc techniczną na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

KONTAKT 
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook