Pierwszy MacBook

5 listopada 2018 Mac, Szkolenia 0 Comments

Który egzemplarz MacBook był pierwszy? Tego Państwu (od razu) nie powiemy. Ale powiemy, który MacBook dla Państwa może być pierwszy. Nasi serwisanci i instruktorzy, jako pasjonaci urządzeń tej marki mają sporą wiedzę na jej temat. Apple produkuje urządzenia użytkowe różnego rodzaju, w tym komputery osobiste. Macbooki i ich wersje Pro oraz Air, iMac i Mac mini. Świetnie nadają się do wydajnej pracy, rozwijania hobby i dobrej rozrywki. Każde urządzenie spełnia wiele funkcji i wszystkie ze sobą współpracują, jak również z urządzeniami innych marek. Macbooki są intuicyjne, choć system operacyjny różni się od powszechnienie znanego Windows OS, czy Linux. Ale który jakie parametry powinien mieć Państwa pierwszy MacBook? I przede wszystkim: jak używać Mac OSDlatego jesteśmy my! Dla Państwa wygody i efektywności nauki. Z gotowymi odpowiedziami.

Pierwsze kroki z popularnym Jabłkiem, wybierając je jako pierwszy MacBook, to przede wszystkim dostosowanie do własnych wymagań, opanowanie podstawowych funkcji i płynności działania. Jak również przeniesienie lub zsynchronizowanie danych. I tu pojawia się problem dla nowego użytkownika. Samodzielna konfiguracja nieznanych urządzeń może być czasochłonnym problemem. Z łatwością rozwiążą go nasi szkoleniowcy, oszczędzając Państwa czas i nerwy, co da Państwu wymierne finansowe efekty na przyszłość.

Jak oswoić Państwa pierwszy MacBook?

                         Szkolenia Apple całościowe i z systemu Mac OS:

Pierwszy MacBook

                     Kursy z konkretnych modeli komputerów, np.:

Szkolenia Apple Warszawa i na terenie całej Polski prowadzimy również online.

Na kursach Państwa pierwszy MacBook zostanie wspólnie skonfigurowany, niezależnie od modelu, a Państwo poznacie jego funkcje i możliwości. Po kursie służymy konsultacjami, pomocą techniczną i opieką informatyczną.

Prowadzimy szkolenia Apple w różnych wariantach:

– dla grup, dla osób indywidualnych, online;
– na poziomie podstawowym i zaawansowanym, oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb;
– w naszej siedzibie, w siedzibie klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji, np. sali konferencyjnej lub szkolnej.
– w Warszawie i innych dużych miastach Polski, np. Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu itp.


Zapraszamy na pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

KONTAKT 
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook