Początki z Mac OS

Urządzenia Apple wyposażone są standardowo w system operacyjny Mac OS. Różni się on istotnie od znanego Windows. Pierwsze zauważalne różnice to np. brak typowego „Dodaj/usuń programy”, czy oparcie komunikacji z systemem w przeważającej części na ikonach i symbolach. Różnice te mogą powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji albo działania skrótów. Szkolimy między innymi z iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air czy Mac mini. Nasza firma i nasi instruktorzy z  „Początki z Mac OS” pomogą Państwu kompleksowo.

  • Dobierzemy i skonfigurujemy sprzęt.
  • Przeszkolimy Państwa w zakresie korzystania z systemu Mac OS na różnych urządzeniach Apple.
  • Wspólnie dostosujemy komputery i urządzenia mobilne do Państwa indywidualnych potrzeb.
  • Podłączymy urządzenia do sieci Wi-Fi i połączymy je z urządzeniami innych marek, jak drukarki, czy dodatkowe monitory.
  • To wszystko i wiele innych ciekawych i przydatnych umiejętności zdobędziecie Państwo na naszych kursach „Początki z Mac OS”.

Nauka Mac OS w programie „Początki z Mac OS”  rozpoczyna się od przekazania informacji na temat sprzętu i systemu. Wskazujemy na różnicę między Mac, a PC. Pokazujemy podstawowe elementy, jak Dock, Finder, Mission Control oraz Launchpad. Prezentujemy aplikacje, skrzynkę pocztową, przeglądarkę internetową Safari itp. W dalszej części zajmujemy się urządzeniami peryferyjnymi i pozostałym sprzętem Apple. Pomagamy z instalacją Windowsa na komputerze Mac i odpowiedników konkretnych aplikacji. Na koniec instalujemy i uczymy obsługi pakietu Office, konfigurujemy specjalne aplikacje np. graficzne. Uczymy jak dbać o dane i bezpieczeństwo komputera.

Początki z Mac OS – podstawowe informacje dotyczące kursu obsługi Mac

Początki z Mac OS

POZIOMY

– podstawowy
– średnio-zaawansowany
– zaawansowany
– zorientowany na konkretne kwestie interesujące użytkownika

ORGANIZACJA
-grupy od kilku do kilkudziesięciu osób
-dla klientów indywidualnych
-korporacje, firmy, kancelarie, szkoły, prywatni użytkownicy, freelancerzy – wykłady dla dużej liczby osób

LOKALIZACJA:
nasze Warszawskie biuro przy ul. Gandhi, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji

Przed rozpoczęciem kursu zapraszamy na rozmowę, aby ustalić Państwa możliwości i wymagania. Na tej podstawie dobierzemy najlepszy program kursu, lub stworzymy go specjalnie na Twoje potrzeby. 


Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Oferujemy również pomoc techniczną u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

KONTAKT
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook