Początki z Macbookiem

Jak wyglądają początki z Macbookiem? Oj, różnie… My to wiemy doskonale. Z samodzielnych doświadczeń naszych kursantów i z poczynań naszych instruktorów oraz serwisantów. Apple to różnego przeznaczenia sprzęt elektroniczny. Również komputery osobiste. Typowe Macbooki, Pro, Air i klasyczni prekursorzy iMac’i. Macbooki pracują na systemach Apple – Mac OS.  Sa intuicyjne w obsłudze, lecz różnią się istotnie od systemu Win, do którego większość użytkowników przywykła. Początki z Macbookiem to wiele funkcji i współpraca z pozostałymi urządzeniami Apple i innych marek. Ale jak używać Macbooka i Mac OS? Jak przebrnąć przez początki z Macbookiem? Nie musicie Państwo wszystkiego wiedzieć. Od tego jesteśmy my. I nauczymy wszystkiego, co trzeba, oszczędzając Państwa cenny czas i bezcenne nerwy.

Pierwszy raz przed Macbookiem – jak, gdzie i kiedy?

                     Kursy całościowe z urządzeń Apple i systemu MacPoczątki z Macbookiem

                Początki z MacbookiemPoczątki z Macbookiem – Kursy z konkretnych modeli:

Początki z Macbookiem – sprzęt, zakres, forma.

Szkolimy z obsługi wszystkich modeli Macbook. Zapewniamy sprzęt, choć zalecamy przyniesienie z własnego Maca. Pozwoli to dostosować urządzenie do indywidualnych wymagań w trakcie kursu. Pomożemy skonfigurować urządzenia Apple, drukarki, dyski i inne.

Szkolimy indywidualnych użytkowników i małe grupy. Dla dużych grup proponujemy wykłady z ciekawymi przykładami. Szkolimy doraźnie, lub w programach kilkudniowych. Również popołudniami i weekendowo.
W czasie szkolenia pokazujemy podstawy systemu Mac OS i elementy, które różnią go od innych systemów. Zaczynamy od najważniejszych, jak dock, biurko czy finder. Dalej omawiamy mniej widoczne elementy. W ostatniej części pokazujemy elementy ważne dla danego kursanta.

POZIOMY

  • Początkujący -nauka krok po kroku, przydatne informacje i ćwiczenia. Wdrożenie w środowisko Mac.
  • Zaawansowany – ugruntowanie wiedzy podstawowej. Przedstawienie funkcji zaawansowanych i tricków Mac, automatyzacja i optymalizacja pracy, bezpieczeństwo danych i organizacja pracy.

Aby dostosować szkolenie ustalamy wymagania i możliwości kursanta we wcześniejszej rozmowie.


Polecamy pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel.

KONTAKT
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook