Podstawy Mac Os X

7 lutego 2019 Mac, Szkolenia 0 Comments

Jak wyglądają początki z Macbookiem? My wiemy jak. Z samodzielnych doświadczeń naszych kursantów i z poczynań naszych instruktorów oraz serwisantów. Mac to przede wszystkim różnego rodzaju komputery osobiste. Typowe Mac Pro, Air i klasyki iMac. MacBooki pracują na autorskich systemach Apple – Mac OS.  Choć intuicyjne w obsłudze, to różnią się istotnie od systemu Win. Jego powstaniu przyświecała zupełnie inna idea co widać w jego obsłudze. Dla użytkowników, którzy pracują już od pewnego czasu z Mac OS jest on bardzo intuicyjny ale dla nowych użytkowników może on być bardzo problematyczny.Początki z Macbookiem to wiele funkcji i współpraca z pozostałymi urządzeniami Apple i innych marek. Ale jak używać Macbooka i Mac OS? Jak przebrnąć przez początki z Macbookiem? Nie musicie Państwo wszystkiego wiedzieć. Od tego jesteśmy my. I nauczymy wszystkiego, co trzeba, oszczędzając Państwa cenny czas i bezcenne nerwy.

Podstawy Mac Os X – Kursy z konkretnych modeli:

 • pierwsze kroki z Macbok Air
 • pierwszy iMac
 • kurs obsługi Macbook Pro
 • Pogotowie dla Mac, iMac, Mac mini

  NaszNauka obsługi Maca dla nowych użytkowników.Podstawy Mac Os X

  Nasze kursy obejmujące podstawy Mac Os X pozwolą Państwu w pełni zrozumieć i wykorzystać funkcje autorskiego systemu Apple. Szkoleniowcy mają bogate doświadczenie i sami są pasjonatami sprzętu Apple. Do tego mają dużo życzliwości, cierpliwości i poczucia humoru. Zapraszamy również szanownych seniorów na specjalne kursy Mac dla seniora.

  Nowym użytkownikom Mac proponujemy program nauki załączony poniżej. Nie należy się przejmować jego obszernością. Najczęściej jest on realizowany bardzo szybko ze względu na to że opieramy się na znajomości systemu Windows. Duża część tych elementów jest realizowana tylko pobieżnie gdyż ważne jest aby użytkownik wiedział gdzie one się znajdują ale nie musi znać doskonale ich działania. Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki na mac to zapraszamy do kontaktu.

  Aby dostosować szkolenie ustalamy wymagania i możliwości kursanta we wcześniejszej rozmowie.


  Polecamy pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel.

  KONTAKT
  Grzegorz Sobótka – 603377273
  g.sobotka@grandkom.pl
  Facebook