Szkolenia Apple

Szkolenia Apple dla nowych i doświadczonych użytkowników. Szkolimy z obsługi komputerów Mac oraz iPhone, iPad, Apple Watch i innych urządzeń marki Apple. Szkolimy w formie indywidualnych spotkań lub w małych grupach. Przeprowadzamy kursy w naszej siedzibie, u Klientów lub w uzgodnionej lokalizacji.

Sprzęt, zakres i forma szkolenia Apple.

Szkolimy z obsługi wszystkich rodzajów komputerów Apple. Zapewniamy sprzęt szkoleniowy, choć zalecamy jednak korzystanie z własnego Maca na kursie. Pozwoli to lepiej poznać urządzenie i dostosować je do Państwa indywidualnych wymagań już w trakcie kursu. Pomożemy skonfigurować urządzenia Apple, drukarki, dyski i inne.

Kursy przeprowadzamy w formie wykładu i ćwiczeń. Szkolimy indywidualnych użytkowników i małe grupy. Dla dużych rup proponujemy wykłady z ciekawymi przykładami. Szkolimy doraźnie, lub w programach kilkudniowych. Również popołudniami i weekendowo.

W czasie szkolenia pokazujemy podstawy systemu Mac OS oraz elementy, które różnią go od innych systemów operacyjnych. Zaczynamy od najważniejszych elementów pracy na komputerze Mac, takich jak dock, biurko czy finder aby już na samym początku użytkownik wiedział jak odnaleźć się w nowym systemie. W dalszej części szkolenia omawiamy mniej widoczne elementy systemu zaczynając od tych najważniejszych a kończąc na tych, które są rzadziej używane ale naszym zdaniem pozwalają ułatwić sobie prace na komputerze z logiem nadgryzionego jabłka. W ostatniej części szkolenia pokazujemy elementy systemu operacyjnego Mac ważne dla użytkownika. W przypadku każdego użytkownika są to inne elementy dlatego często ten element szkolenia wygląda różnie dla różnych odbiorców.

Szkolenia ApplePOZIOMY

  • Początkujący -nauka krok po kroku, przydatne informacje i ćwiczenia. Wdrożenie w środowisko Mac.
  • Zaawansowany – ugruntowanie wiedzy podstawowej. Przedstawienie funkcji zaawansowanych i tricków Mac, automatyzacja i optymalizacja pracy, bezpieczeństwo danych i organizacja pracy.

Aby dostosować szkolenie ustalamy wymagania, umiejętności i aktualną wiedzę kursanta na wcześniejszej rozmowie lub prosimy o wypełnienie formularza.


Polecamy pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac

KONTAKT
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook