Szkolenia z Apple Warszawa

Jesteśmy jedną z czołowych firm w Warszawie, prowadzących szkolenia z tematyki Apple. Specjalizujemy się w Macintoshach, a nasi instruktorzy, informatycy i Mac konsultanci używają też prywatnie sprzętu Apple. Nasz zespół to rzetelni i kulturalni specjaliści. Oferujemy kompleksowe kursy obsługi Apple, od zapoznania z Mac, przez funkcje i optymalizację pracy, po tworzenie łącz VPN.
Szkolenia z Apple Warszawa kierujemy do osób pracujących lub mieszkających w stolicy. Ze względu na specyfikę rynku proponujemy trzy poziomy zaawansowania, oraz specjalny tryb szkolenia z Apple Warszawa dostosowanych do zagadnień, które interesują kursanta. Programy szkoleń zostały dostosowane do wymogów rynku pracy w stolicy, na bazie naszego wieloletniego doświadczenia. Nauka obsługi Maca to dla wielu nowych użytkowników kwestia opanowania nieznanego urządzenia i zmiany przyzwyczajeń w pracy. Instruktorzy prowadząc szkolenia z Apple Warszawa wyjaśnią i nauczą w bezstresowy i rzetelny sposób. Od podstaw, po zaawansowane tricki. Podczas kursów dostosujemy Maca do Państwa potrzeb lub doradzimy jaki sprzęt kupić.

Szkolenia z Apple Warszawa – PODSTAWOWE INFORMACJE

Szkolenia z Apple Warszawa

  •  WARSZTATY – krótkie wykłady i serie ćwiczeń rozwijające umiejętności, wprowadzające w tajniki obsługi Maca i dające wiedzę jak rozwiązać samodzielnie typowe problemy
  • PORADY ONLINE – odpowiadamy na Państwa pytania, pomagamy rozwiązać kwestie niewymagające dostarczenia nam komputera, pokazujemy jak wykonać czynność łącząc się zdalnie z Państwa komputerem
  • SZKOLENIA – .instruktorzy pracują z kursantami indywidualnie lub w niewielkich grupach, przekazują usystematyzowaną wiedzę i utrwalają ją przeprowadzając tematyczne ćwiczenia. Program i poziom dobieramy do Państwa wcześniej omówionych możliwości i potrzeb.

Szkolenia z Apple Warszawa obejmują opcjonalnie program „Mac Akademia” – czyli komplet Mac szkoleń i Apple kursów dostosowywany do potrzeb zarówno małych małych firmkorporacji, jak i osób prywatnych.


             Szkolimy w Warszawie i innych dużych miastach; w naszym biurze, u klienta, lub w uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Szkolimy w tygodniu, w weekendy, popołudniami, a nawet wieczorami.

Polecamy pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

ZAPISY
g.sobotka@grandkom.pl

KONTAKT 
Grzegorz Sobótka – 603377273
Facebook