VPN Macbook

Bezpośrednie połączenie komputerów osobistych Mac jest wykonalne jak na komputerach innych marek z innymi systemami operacyjnymi. Różnice w systemie Mac OS spowodują oczywiście inny tryb konfiguracji i ustanawiania łącza VPN Macbook. Wiedza o tym jak wykonać i jak korzystać z takiego połączenia jest niezbędna w sytuacjach problematycznych, gdy trzeba awaryjnie nawiązać połączenie zdalne z Mac. Jednymi z częstszych czynności są aktualizacja oprogramowania i zapis plików powstałych w czasie pracy w sieci vpn na dysku lokalnym. Jeśli potrzebujecie Państwo ustanowienia takiego połączenia, szybko i stabilnie – polecamy naszych serwisantów i informatyków. Udzielamy również konsultacji jak samodzielnie konfigurować VPN Macbook lub doszkolenie Państwa pracowników w zakresie obsługi VPN na Macu.

VPN Macbook i nasze kursy – w skrócie

To bezpośrednie połączenie komputerów do przesyłu danych, lub uzyskania zdalnej kontroli. VPN MacbookDla stabilnej pracy -co jest konieczne w awaryjnych sytuacjach- musi być prawidłowo skonfigurowane. Jego ustanowienie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Każdy średnio-zaawansowany użytkownik stanie przed koniecznością stworzenia takiego połączenia lub odebrania go. Ponieważ Mac OS VPN ustanawiane jest z reguły w sytuacjach kryzysowych nie będzie możliwości uczyć się go na bieżąco.

Dlatego polecamy Państwa uwadze nasze kursy i konsultacje. Również online. Nasi szkoleniowcy, konsultanci, informatycy i serwisanci są kulturalni i kompetentni. Sami w prywatnym życiu posługują się urządzeniami Mac, zatem doskonale wiedzą jakich niespodzianek można spodziewać się przy ustanawianiu połączenia Mac OS VPN. Są najodpowiedniejszymi ludźmi do udzielania Państw wskazówek i przeprowadzenia szkolenia z zakresu połączeń Mac OS VPN. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i porad oraz serwisowaniu pogwarancyjnym urządzeń Apple, a nasi pracowni są rzetelni, życzliwi i punktualni. Oferujemy pomoc doraźną, jak również stałą opiekę informatyczną.

             Kursy i szkolenia Apple organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski. W naszej siedzibie, u klienta, lub w lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy też weekendowo i popołudniami.


Oferujemy pomoc techniczną u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel.

KONTAKT:
Grzegorz Sobótka – 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook