Kurs Excel Warszawa weekend

Kurs Excel Warszawa weekend. Excel.

Excel to program, bez którego wielu pracowników biurowych nie wyobraża sobie pracy. Jest to program wykorzystany przez zarówno zaawansowanych użytkowników jak i przez nowicjuszy. Jednak jedynie zaawansowani użytkownicy mogą wykorzystać jego pełen potencjał. Excel może być nieocenioną pomocą w pracy każdego biura. Program ten dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu można spotkać w każdym biurze.

Kurs Excel Warszawa weekend. Podstawy i zaawansowany.

Oferujemy podstawowy lub zaawansowany poziom kursów z programu Microsoft Excel. Jeśli kursant nie jest pewien swojego poziomu to możemy to ustalić na podstawie krótkiej rozmowy. Pomimo podziału na podstawowy i zaawansowany staramy się dostosowywać nasze szkolenia do poziomu kursantów. Poziom podstawowy obsługi programu MS Excel wystarczy dla większości pracowników firm, którzy mają styczność z tym programem.  Poziom zaawansowany sugerujemy dla użytkowników, którzy chcą przyśpieszyć swoją pracę i mają większy kontakt z liczbami.

Kurs Excel Warszawa weekend. Intensywnie lub systematycznie.

Jesteśmy w stania prowadzić intensywne kursy MS Excel. Jeśli odbiorcy zależy na szybkim przyswojeniu dużej porcji wiedzy to możemy przeprowadzić takie szkolenie. Zalecamy jednak aby oddzielne części szkolenia nie były większe niż 4 godziny. Po przeprowadzeniu takiej części szkolenia sugerujemy przerwę aby pozwolić zregenerować się szarym komórkom kursanta. Takie intensywnie przeprowadzone kursy mają tą zaletę że szybko pozwalają rozpocząć pracę związaną z zaawansowanym wykorzystaniem programu Excel.

Możemy również przeprowadzić systematyczne kursy Excela rozłożone na dłuższe okresy czasu. Dzięki temu kursant ma dużo czasu na przyswojenie wiedzy i samodzielne przećwiczenie poznanych funkcji. Dzięki temu możemy również przez dłuższy czas zapewniać pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z Excelem, które napotka użytkownik w pracy.

Kurs Excel Warszawa weekend. Często zadawane pytania.

Czy jeden weekend wystarczy do opanowania Excela w stopniu podstawowym?

Tak. Czy jeden weekend wystarczy do opanowania zaawansowanego Excela? Zaczynając od poziomu podstawowego – Tak.

Zaczynając od zera: tylko przy bardzo dużym nakładzie pracy ze strony kursanta.

Kurs Excel Warszawa weekend. Kontakt.

W przypadku pytań dotyczących kursu Excela prosimy o kontakt:

Grzegorz Sobótka

tel. 603377273

mail: g.sobotka@grandkom.pl

Kurs Excel Warszawa weekend